ŞARKI SÖZÜ YAZARAK PARA KAZANIN
Read Time:1 Minute, 2 Second

ŞARKI SÖZÜ YAZARAK PARA KAZANIN

0 0

Tüm dünyada olsuğu gibi Türkiyede de son yıllarda müzik sektörü bambaşka bir hal almaya başladı..Her gün yepyeni grup ve şarkıcıların yeni şarkıları ile tanıştığı sektörde şarkı sözleride değerli bir hal almaya başladı.Eğer kendinize güveniyor ve belirli bir yeteneğe sahip olduğunuza inanıyorsanız şarkı sözü yazıp bu sözleri satarak para kazanabilirsiniz.

Bundan 10-20 yıl önce şarkı sözleri yazmanın tek yolu İstanbulda bulunan müzik firmalarına ulaşmak ve binbir uğraşla Bir görüşme gerçekleştirmekti. Çoğu zamanda bu firmalar şarkı sözlerini satın almak yerine çalmayı veya hiç ilgilenmemeyi tercih ederdi.
Ancak internet

çağının her bireye erişmesi sonrasında bu konular ortadan kalktı.Artık şarkı sözlerini satın alan bir çok firmaya internetten ulaşabilmek mümkün.Hatta direkt olarak sanatçı ve gruplara da ulaşabilmek mümkün.

şarkı sözü nasıl yazılır.

Temel şartlar dışında şarkı sözü yazmak bir yetenektir.Eğitim alındığı halde bir çok kişi ilgi çekebilecek şarkı sözleri yazma konusunda bir çok eğitimsiz insandan daha geride kalabilir.Genellikle edebiyat ile ilgili öğrenciler tarafından sıklıkla amatör olarak yapılmaktadır.Ancak hayatında hiç eğitim almamış insanlar da günümüzde severek dinlediğiniz bir çok şarkının sözlerini yazmıştır.

Türkiyede müzik sektörü çok aktiftir.Eğer böyle bir yeteneğiniz varsa sizde şarkı sözü yazıp hem para kazanıp hemde bu yeteneğinizin tüm Türkiyenin dinlemesini sağlayabilirsiniz.Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

3 thoughts on “ŞARKI SÖZÜ YAZARAK PARA KAZANIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Evde Abiye süslemek
Next post Plastik ÜrünlerKategorilersayaç