Evde tesktil işi yaparak para kazanma

0 0

Gün geçmiyor ki evde yapılacak ek iş modellerine bir yenisi eklenmesin. Evden çalışmak isteyen özellikle ev hanımları ve diğer evde boş vakti olan kişiler için evde ek iş yaparak, çalışarak para kazanmak günümüzde artık mümkün. Bunun için ek iş veren firmalar bizim gibi danışmanlık firmalarına iş ilanı yayınlıyor ve gelen başvurulara geri dönüş yaparak evlere iş veriyorlar.

Bu yazımızda evde ek iş ilanlarından birisi olan, evde etiket paketleme işinden bahsedeceğiz. Giyim mağazalarında kıyafetlerin üzerinde her markanın iplikle yada iğne ile tutturulmuş markalı etiketleri oluyor. İşte bu markalı etiketleri evinizde paketleyerek aylık sabit ek gelir kazanabilir, aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Etiket paketleme işi nasıl yapılır?
Tekstil firmaları bazı dönemler de iş yoğunluklarından dolayı siparişleri yetiştiremiyorlar. Yoğun oldukları dönemlerde ellerinde fazla iş yüklerini azaltmak içinde bazı işleri dışarıda parça başı şeklinde yada adet bazında yaptırıyorlar. Tekstil firmaları özellikle son aşama olan etiket paketleme kısmında çok yoğunluk yaşıyorlar. İşte bu nokta da ellerinde ki etiketleri evde ek iş yapan kişilere gönderiyorlar ve iş yoğunluklarını azaltıp siparişlerini yetiştiriyorlar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Evde anahtarlık paketleme
Next post Evde ek iş yaparak para kazanmaKategorilersayaç