Evde sabun paketleme

0 0

Evlere sabun paketleme işi veren bazı yerler bulunuyor. Bu yerler ile iletişime geçtikten sonra çalışma süreciniz hızlıca başlayacak. Siz de güzel paralar kazanacaksınız. Şimdi size bu işi kısaca tanıtacağım, ardından sabun paketleme işi nasıl alınır sorusunu cevaplandırıp; evlere sabun paketleme işi veren firmalar için iletişim bilgileri hakkında bir açıklamada bulunacağım.

İlk olarak firmayı bulur ve anlaşırsınız. (Buralara, aşağıda değindim!)
Firma, başvurunuzu uygun bulduğu durumda evinize çuvallar veya koliler halinde size sabunları gönderir. (ortalama 1.000 adet sabundan bahsediyorum.)
Gönderilen sabunlarla birlikte, paketleme işinde kullanacağınız malzemeler de firma tarafından size tedarik edilir. (Makas, şeffaf poşet, kutu, etiket ve ambalaj gibi.)
Size belirli bir süre verirler. (Mesela, 1 haftada 1.000 adet sabun paketleme gibi.)
Siz bu süre içerisinde, firma temsilcilerinin istediği şekilde sabunları paketlersiniz. (Burada şuna çok dikkat edin: Tüm ürünler sayılı ve üzerinize zimmetlidir. Yani eksik veya bozuk bir ürünü teslim etmeyin.)
Teslimat günü geldiğinde, temsilciler gelerek sizlerden malları toplu bir şekilde alır ve paranızı nakit olarak öderler.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Evde sabun paketleme

  1. Ben Afyondan dudu benim beş çocugum var ihtiyacım var lütfen yardımcı olun eşim amaliyatli kalçasında pilatin var çalışmakta zorlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Evde balon paketleme işi
Next post Evde ek işKategorilersayaç