Evde sabun paketleme işi

2 1

Sabunu, evinizde yapıp mı paketleyeceksiniz, yoksa yapılmış sabunları direkt olarak mı paketleyeceksiniz? Kafanız karıştı değil mi? Bu iş gerçekten çok kolay. Çünkü siz sabun yapmayacaksınız. Yapılmış sabunları toplu bir şekilde firmalardan teslim alıp, paketleyip geri iade edeceksiniz.

Peki, burada ihtiyacınız olan bir diğer önemli bilgi ne? Evde paketleme işi telefon numarası bilgileri… Endişelenmeyin, bu konuda da bonkör davranıp, onlarca evde paketleme işi iletişim bilgisi paylaştım, ama birazdan!

Aslında, yapılacak iş aslında çok basit. İş için evlere gönderilen sabunları öncesinde özenle süsleyecek ardından gerekirse tek tek kokulanıp jelantinlenip daha sonra kutulanması yeterli olacaktır.

Peki siparişi nasıl alacağız?
Çok basit. Evlere sabun paketleme işi veren bazı yerler bulunuyor. Bu yerler ile iletişime geçtikten sonra çalışma süreciniz hızlıca başlayacak. Siz de güzel paralar kazanacaksınız. Şimdi size bu işi kısaca tanıtacağım, ardından sabun paketleme işi nasıl alınır sorusunu cevaplandırıp; evlere sabun paketleme işi veren firmalar için iletişim bilgileri hakkında bir açıklamada bulunacağım.

İlk olarak firmayı bulur ve anlaşırsınız. (Buralara, aşağıda değindim!)
Firma, başvurunuzu uygun bulduğu durumda evinize çuvallar veya koliler halinde size sabunları gönderir. (ortalama 1.000 adet sabundan bahsediyorum.)
Gönderilen sabunlarla birlikte, paketleme işinde kullanacağınız malzemeler de firma tarafından size tedarik edilir. (Makas, şeffaf poşet, kutu, etiket ve ambalaj gibi.)
Size belirli bir süre verirler. (Mesela, 1 haftada 1.000 adet sabun paketleme gibi.)
Siz bu süre içerisinde, firma temsilcilerinin istediği şekilde sabunları paketlersiniz. (Burada şuna çok dikkat edin: Tüm ürünler sayılı ve üzerinize zimmetlidir. Yani eksik veya bozuk bir ürünü teslim etmeyin.)
Teslimat günü geldiğinde, temsilciler gelerek sizlerden malları toplu bir şekilde alır ve paranızı nakit olarak öderler.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
50%
4 Star
50%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

10 thoughts on “Evde sabun paketleme işi

  1. bi yerde basvuru yaptık dolandırıldık kaporayı alıp yok oldular sızde de basta ücret yatıracakmıyız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Evde oyuncak yaparak para kazanmak
Next post Makale yazarak para kanzanmaKategorilersayaç