Evde peçetelik paketleme
Read Time:52 Second

Evde peçetelik paketleme

0 0

Sizlere hemen hemen herkesin evinde olan yada cafeler ve lokantalar da rahatlıkla denk geleceğimiz bir ürünün paketlemesini yaparak nasıl aylık 2400 TL ek gelir kazanacağınızdan bahsedeceğim. Bu ürünümüzün adı peçetelik. Evet yanlış okumadınız peçetelik! Evde peçetelik paketleme işi yaparak aylık sabit ek gelir kazanacaksınız.

İmalat ve üretim yapan bir çok firmanın sıklıkla tükettiği ürünlerin başında peçetelikler gelmektedir. Bu ürüne evde, iş yerinde, cafe ve lokantalarda kullanıldığı için fazlası ile ihtiyaç duyulur. Sizde firmaların seri olarak ürettiği peçetelikleri paketleyerek ek iş yapma imkanı bulacaksınız ve çok güzel paralar kazanabileceksiniz.Peçetelik paketleme işi nasıl yapılır?
Peçetelerin tarihi 2.yüzyıl da kağıdın icadından sonra antik Çin’e kadar dayanmaktadır. Hatta antik Yunan da peçeler ekmekleri silmek için kullanılmaktaydı. Peçete tarihi bilinir olsa da peçeteliğin tarihi pek bilinmez. Lokanta, cafe, restaurant hatta evlerimizde peçelerimizi dizmek için peçetelik kullanırız. Bazı ev hanımları kendi peçeteliklerini yapıp süsler, bazılarımız da hazır desenli ve çeşitli peçetelikleri satın almayı tercih ederiz. İşte bu hazır aldığımız peçetelikler satışa hazır hale gelmeden önce bir kaç aşamadan oluşan paketleme işlemlerinden geçmektedir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Evde peçetelik paketleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Evde telefon kılıfı paketleme
Next post Makyaj çantası paketlemeKategorilersayaç