Evde paspas paketleme Kaporasız evde ek gelir
Read Time:57 Second

Evde paspas paketleme Kaporasız evde ek gelir

1 0

Haftasonu bir çok kişi için uyumayı, dinlenmeyi, gezmeyi ifade ederken, bir çok kişi içinde temizliği, evi derlemeyi, toparlamayı ifade ediyor. Hele ki evin hanımı da sabit bir işte çalışıyorsa, haftasonu temizlik kaçınılmaz oluyor. Çeşitli araç gereçlerle ev temizliği yapılırken, özellikle paspas olmadan temizlik bir anlam ifade etmiyor. Çamaşır suyu döküp vileda yardımı ile paspas atıp evi temizlemek sanırım kadınların en sevdiği işlerden birisidir.

Paspas, sadece evlerde kullanılan bir gereç değildir. Aynı zamanda bir çok hastane, kurumsal firma, avm gibi yerlerde paspas (mop) çeken temizlik görevlileri bulunmaktadır. Peki, paspası evinizde paketleyerek para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Evet yanlış okumadınız, paspas paketleme işi diye bir iş bulunmakta. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile, paspas imalatı yapan firmalar ellerinde paketleme işlerini dışarıda ek iş yaparak geçimini sağlayan kişilere yaptırırlar. Özellikle ev hanımlarının sıkça tercih ettiği bu tür işler ile aylık 1500 TL civarında ek gelir kazanmak mümkün.

Paspas nedir? Paspas paketleme işi nasıl yapılır?
Genellikle evlerde yada iş yerlerinde kullanılan, özel olarak yapılmış bir sopası ve ucunda bez yada sünger bulunan, yer silmek toz almak için kullanılan temizlik aracına paspas denir. Ev hanımları genel olarak paspaslara vileda diye hitap etmektedirler.


Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Evde paspas paketleme Kaporasız evde ek gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Kemer paketleme | iş İlanları | Evde Ek İş
Next post Evde ek iş | Kaporasız evde Montaj İşleriKategorilersayaç