Evde kulak çubuğu paketleme

0 0

Bu işde zorlanılacak bir taraf bulunmamaktadır. Gerçi iş veren firmalar nasıl yapacağınızı sizlere anlatsada, bizlerde bilgi edinmeniz açısından ufak bir açıklama yapmalıyız. Evde kulak çubuğu paketleme işi için firmalar tarafından verilecek olan kulak çubuklarını belirli adetlerde kutulara koymanız gerekmektedir. Bu kulak çubukları renkli renkli olduğu için, bazı firmalar aynı renkte olanları tek kutuya koymanızı ister, bazıları ise 30 adet mavş 30 adet pembe gibi sayılar vererek ona göre paketleminizi ister.

Konumuzun başında da dediğimiz gibi, iş kolay olsa da adet olarak bu iş çok olduğu için, yetiştiremiyebilirsiniz. Bu yüzden ekip çalışmasını her zaman öneriyoruz. Yakın çevrenizde bulunan eş dost ve akrabalarınız ile birlikte hatta arkadaşlarınızıda bu iş yapımı konusunda ikna edip, birlikte çalışırsanız daha fazla paketleme işi yapacağınız için, hem fazla kazanç elde edersiniz hemde firmayı zor durumda bırakmamış olursunuz.

Evde kulak çubuğu paketleme işi veren firmalar
Bu iş için firmaların iletişim bilgilerini veremiyoruz. Yapacağınız iş başvurularına göre firmalar sizler ile iletişime geçeceklerdir. Her şehirde bu iş bulunduğundan dolayı başvurunuzu yaparken, hangi şehirde ve o şehirin ilçesindeyseniz başvuru esnasında yazmayı unutmayınız. Yoğun ilgi ve başvurulardan dolayı, herkese dönüş yapılacağı konusunda bir söz veremiyoruz. Fakat şansınızı her zaman denemenizi tavsiye ederiz. Her zaman başvurunuzu yenilerseniz iş fırsatını yakalama şansınız dahada artacaktır. Aylık olarak yapacağınız işe göre 800 ile 1500 civarı arasında para kazandıran bu işte ödemeler haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Evde kulak çubuğu paketleme

  1. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum eşim çalışmıyor küçük çocuğum var yardımcı olursanız sevinirim hayırlı çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Evde paketleme işleri
Next post Evde tekstil işi veren firmalarKategorilersayaç