Evde Kroşe Hazırlama
Read Time:25 Second

Evde Kroşe Hazırlama

0 0

Anten ve internet kablolarını duvara ve köşelere sabitlemek için tasarlanmış yarı kelepçe şeklindeki bir plastik üzerine açılmış küçük deliklerden küçük bedon çivilerini geçirerek 100 er li kutulara doldurarak yapılması beklenilen bir evde ek iştir.

Kendi evinizin Güveni ortamında Çalışarak haftada 350 tl kazanabilme imkanı sunan evde kroşe hazırlama işi genellikle bebeği olan ailelere tavsiye edilmemektedir çocukların ağızlarına atmaları sonucu sıkıntılı olayların önüne geçmek için Genellikle 10 ve üzeri yaşta çocuğu olan ailelere yada öğrenci kesimine büyük bir kazanç kapısıdır.Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

4 thoughts on “Evde Kroşe Hazırlama

  1. Merhabalar
    Ben 39 yaşında Ankara’da yaşayan 4 çocuk sahibiyim. Bende evde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Öğrenciyim İşe çok ihtiyacım var birkaç arkadaşız her türlü paketleme işini çok hızlı ve güzel bir şekilde yaparız bir gelirimiz yok işe ihtiyacımız var lütfen ulaşır mısınız?

  3. Adım Sena Nur Erik. 21 yaşındayım. Öğrenciyim. İstanbul Çekmeköyde oturuyorum. El işleri konusunda yetenekliyimdir. Bu işi istiyorum çünkü okul masraflarıma yetişemiyorum. Çok fazla boş zamanım var istenilen işi istenilen zamanda rahatlıkla yetiştiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Kendi Evinde Etek Pilesi Yapma | iletişim
Next post Evde Ek İş veren firmalar | Telefon NumarasıKategorilersayaç