Evde anahtarlık işi

0 0

Evde anahtarlık işi tamamen firmanın sizlere sunduğu malzemeler sayesinde yapılmakta olup harici olarak bir şey katmanıza gerek kalmamaktadır. Bu sebepten dolayı bu malzemeleri iyi değerlendirmeli ve sunmalısınız. Firma sizden bu ürünleri geri alacağı içinde satmak gibi bir derdin içerisine de girmek zorunda kalmazsınız.

HAYAL GÜCÜNÜZÜ KULLANIN

Hayal gücünüz sayesinde anahtarlık işinden çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun sayesinde firmaların gönlünü kazanabilirsiniz. Çünkü anahtarlık işi tamamen görselliğe önem veren bir iş olduğu için herkes tarafından rahatça maalesef yapılamamaktadır. Eğer sizlerde rahatça para kazanmak isterseniz sağlam bir hayal gücüne sahip olmanız yeterli olacaktır.

ANAHTAR İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?
Anahtar işimizde net rakamlar verilmemektedir. Yaptığınız ürünlere göre para ödemesi yapan firmalar sabit bir ücret içinde sizinle anlaşmazlar. Yaptığınız ürünlerin güzel olması neden ile sizlere minimum 15 maksimum ise 50 kuruş ödeme yaparlar. Rakamların bu kadar düşük olması bir sorun teşkil etmezken, kazanacağınız para zamanla da artarak gidecektir. Özellikle para kazanma konusunda hırslı olan kişiler bu rakamları daha da artırabilirler.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece eve anahtarlık işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Evde anahtarlık işi

  1. Ek is olarak paketleme isi yapmak istiyorum cok zor durumdayım kapora istemeyen bir firma Ile calismak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Çorap paketleme
Next post Evde yemek yaparak para kazanmakKategorilersayaç