El isi yaparak para kazanmak

0 0

Habertürk

Evde el işi ürünler yaparak para nasıl kazanılır?
Evde iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen kadınlar, özellikle evde nasıl el işi ürünler yapabileceklerini araştırıyor. Peki evde yapılabilecek el işleri nelerdir? Evde el işi ürünler yaparak para nasıl kazanılır?

25.10.2019 – 07:41 | Güncelleme: 25.10.2019 – 07:41
Evde Ek İş

Paylaş
El işi yaparak evlerden para kazanma işi eskiden beri yapılmaktadır. El işi ve örgü yaparak para kazanmak birçok ev kadınının kendi çevresinde yaptığı işlerdendir. Özellikle bebekler için yelek, kazak, atkı, bere, patik ve süveter işlemesi paralı olarak yaptırılmaktadır. Sadece el emeği bile çok fazla olan bu ürünler birçok işe göre fazla para kazandırmaktadırlar. Çünkü maliyeti oldukça azdır.

Evde Yapılabilecek El İşleri Nelerdir?

Bayanlara evde ek iş imkânı olarak birçok seçenek vardır. Örgüden takıya, aksesuardan çantaya, süslemeden dantele kadar farklı şeyler yapılabilmektedir.sizde yetenekliyseniz bu işi evinizin sıcak ortamında yapabilirsiniz .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “El isi yaparak para kazanmak

  1. Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim kendim astım hastasıyım çalışmıyorum 2 tane çocuğum okuyor masaraflari çok oluyor yetişemiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post YouTuber olun
Next post Evde çivi paketlemeKategorilersayaç