Abone ve Üye Toplayarak Para Kazanma
Read Time:1 Minute, 45 Second

Abone ve Üye Toplayarak Para Kazanma

0 0

🌸Sevgili Hanımlar ve beyler Bu sefer Tarif edeceğim iş Yıllardır bildiğiniz Gibi Bir firma kataloğu dağıtma ve satış işleri önerildi oysaki sizler hep evinizde çalışarak örneğin montaj ve paketleme gibi işler aradınız oysa ki sizlerin çevresindeki insanlara ihtiyacı olan firmalar ve bu firmalar sizlerin kendilerine sürekli abone bulmanızı istiyor. bulduğunuz aboneler firma tarafından arandığında sizin isminizi veriyor ve sizlere ek  prim kazandırmış oluyor. Firmaya Kazandırdığınız aboneler üyeler kendi üyelerini bularak firmaya yeni üyeler kazandırarak hem size hemde kendisine evde ek gelir imkanı sağlamaya devam ediyor. Oriflame  Farmasi ve Avon İşlerindeki Gibi Satış yapması zorunlu bir firma değildir daha çok üyelikle kazandıran firmamıza üye olmak yada detaylı bilgi almak için aşağıda resimlerini paylaşacağım sosyal medya logolarından dilediğiniz her hangi birine  tıklayarak doğrudan iletişime geçebilirsiniz ve daha detaylı Bilgi Almak için size menajer olmaya Hazır bir bayan arkadaşımızla görüşmeye başlayarak  şartlar ve koşulları öğrene bilirsiniz .

Abone ve Üye Toplayarak Para Kazanma

Sizin Yapacağınız iş Katalog yada satış Yapma işi değildir. Bu sebeple kendinizi zorunlu hissederek çalışmak zorunda değilsiniz. Günlük hayatınıza devam ederken arkadaş ve akraba çevrenizdeki kişilere sohbet esnasında işimizi anlatarak birazda ikna yeteneğinizi kullanarak yapmış olduğumuz işimiz hakkında bilgi verebilir ve size abone yada üye üye olmasını sağlaya bilirsiniz.

 Abone ve Üye Toplayarak Para Kazanma

Kesilikle satış yapma, katalog yada paketleme değildir. Bir defa burada yeterince anlaşılır olmak istiyorum  Diğer üyelerin ve Bizlerin yaptığı gibi Şirketimiz adına Reklam yaparak Sosyal medyada guruplar ve sayfalar oluşturarak bu sayfa ve gruplarda sizlere yorum  yazanları veya özelden mesaj atıp bilgi almak isteyenleri yada yorum yazana özelden mesaj atıp ön bilgiyi veriyoruz Hepsi bu kadar,İşimizin zorluk seviyesi budur aklı başında kendine güvenen ve ikna yeteneği orta seviyede olan bayanların çok rahat bir şekilde bu işi yürüte bilirler ve firmamıza üye buldukça Tl üzerinden Primler alıyorsunuz biz genelde .üyelerimizi sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile bulmaktayız. Bu arada bulmuş olduğunuz aboneler için ödemeleriniz her ay düzenli bir şekilde belirtmiş olduğunuz hesap numarasına havale edilmektedir dilerseniz sizi Whatsapp İş Bilgilendirme Platformuna alarak  detaylı bilgilendirme için hazırlanmış ses kayıtlarımızı paylaşabiliriz  Hem ekibimizin kazançlarını görmüş olursunuz İstemezseniz guruptan ayrılırsınız.🌸

 Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post İphone 4 Kazanma Fırsatı
Next post Kurşun kalem paketleme işi | Telefon NumarasıKategorilersayaç